Timo Werner: Chcę zostać pierwszym zawodnikiem RB Lipsk, który przekroczy granicę 100 bramek

RB Lipsk

Po powrocie do RB Lipsk Timo Werner omówił swoje aspiracje dotyczące gry w Bundeslidze.

Jestem bardzo szczęśliwy, że mogę ponownie grać dla RB Leipzig. Miałem tutaj wspaniały czas w latach 2016-2020, kiedy to występowaliśmy genialnie jako nowicjusze w lidze. Było dla mnie zaszczytem opuścić klub jako rekordzista pod względem liczby bramek, ale to należy do przeszłości, a teraz patrzę w przyszłość, ponieważ zarówno ja, jak i klub rozwinęliśmy się w ciągu ostatnich dwóch lat – powiedział Werner dla klubowych mediów.

Miałem dwa wspaniałe lata w Chelsea, za które jestem naprawdę wdzięczny i które zostały zwieńczone trofeum Ligi Mistrzów. Doświadczenie gry za granicą w nowej lidze naprawdę pomogło mnie i mojej karierze.

Teraz nie mogę się doczekać nowego sezonu z RB Lipsk, a przede wszystkim ponownego spotkania z kibicami, którzy wiele dla mnie znaczą. Chcemy wiele osiągnąć i oczywiście chcę zostać pierwszym zawodnikiem Lipska, który przekroczy granicę 100 bramek.

Werner podpisał z RB Lipsk czteroletni kontrakt do 2026 roku. Chelsea podobno otrzyma za Niemca wracającego po dwóch latach 30 mln euro wraz z bonusami.

Źródło: rbleipzig.com

 Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.