Thiago Silva nie rozważa zakończenia kariery w Chelsea, kierunek dla Brazylijczyka
Thiago Silva powtórzył, że nadal nie może się zdecydować, gdzie i kiedy zakończyć karierę.
Niedawno skończył 39-latek. Kiedy w 2020 roku przeniósł się do Chelsea, panowała opinia, że będzie to krótki okres u schyłku jego kariery, ale Brazylijczyk pozostaje pierwszym wyborem na Stamford Bridge.
Oprócz wygrania Ligi Mistrzów w swoim pierwszym sezonie na Stamford Bridge, Silva rozegrał łącznie 127 występów na wszystkich frontach. Jednakże ma przed sobą ostatnie miesiące kontraktu i niewiele wydarzyło się w kwestii jego przedłużeniu.
Nie będzie żadnego zaskoczenia, jeśli zdecyduje się na grę w ojczyźnie. Istnieją stałe powiązania z Fluminense. To właśnie i w tym klubie zaczynał i sugeruje się, że byłoby to idealne miejsce za zwieńczenie bogatej kariery.
- Koniec mojej kariery jest coraz bliżej, nie jest to łatwe. Skupiam się tylko na tym, aby cieszyć się ostatnim rokiem kontraktu w Chelsea. Nie wiem, co stanie się w przyszłym roku, ale jestem bardzo zadowolony ze swojej kariery - powiedział w "Sky Sports".
🔵 Thiago Silva: “The end of my career is getting closer… it’s not easy”.
“You’ve to think about when you want to retire, where do you go as final club, the family, my kids play at Chelsea…”.
“I’m just focused on enjoying my final year of contract at Chelsea. I don’t know… pic.twitter.com/IQEsoh3Txu
— Fabrizio Romano (@FabrizioRomano) October 30, 2023
-

AktualnościFrancja - Hiszpania: półfinał MŚ 2026 na AT&T Stadium. Początek meczu o 21:00














Michał Bosak / 14 lipca 2026, 15:15
-


AktualnościDeclan Rice gotowy na półfinał Mistrzostw Świata z Argentyną. Bellingham i Konsa dostępni














Michał Bosak / 14 lipca 2026, 14:38
-


AktualnościNorwegia powitana przez około 100 000 kibiców po mundialu. Król Harald wzruszony














Michał Bosak / 14 lipca 2026, 14:05
-


AktualnościLula ostro krytykuje piłkarzy Brazylii: samolot kadry wrócił z jednym zawodnikiem po porażce 1:2 z Norwegią














Michał Bosak / 14 lipca 2026, 13:37
-

AktualnościAdrien Rabiot: Nie mamy planu na Lamine Yamala, skupiamy się na całej drużynie Hiszpanii














Michał Bosak / 14 lipca 2026, 13:04
-

AktualnościCeny biletów na półfinały MŚ: Argentyna–Anglia dużo droższy niż Francja–Hiszpania














Michał Bosak / 14 lipca 2026, 12:41




































