Tadeusz Pawłowski: Rozmowy w sprawie Wolskiego trwają

Na konferencji prasowej przed poniedziałkowym spotkaniem z Górnikiem Łęczna, szkoleniowiec “Białej Gwiazdy” przyznał, iż nadal jest szansa na wzmocnienie drużyny. Trener Wisły potwierdził, że działacze klubu prowadzą rozmowy z dwoma obiecującymi zawodnikami.

Zapytany przez dziennikarzy portalu sport.pl szkoleniowiec krakowskiego klubu dwukrotnie odpowiedział twierdząco, gdy postawiono mu pytanie o to, czy przedstawiciele “Białej Gwiazdy” negocjują z Rafałem Wolskim oraz Petarem Brlekiem reprezentującym barwy Slavena Belupo.

– Weźmiecie tylko jednego z nich czy walczycie o dwóch? – zapytano. – O dwóch, ale może zdarzyć się, że nie będzie żadnego – przyznał 62-latek. – To wszystko powinno rozstrzygnąć się w ciągu 24 godzin. Potrzebujemy większej jakości w środku pomocy, zwłaszcza, że kontuzję leczy Krzysztof Mączyński. Mamy szybkich skrzydłowych i trzeba zacząć to wykorzystywać – dopowiedział.

Rafał Wolski jest obecnie zawodnikiem włoskiej Fiorentiny przebywającym na wypożyczeniu w KV Mechelen. W trenerskiej wizji Pawłowskiego 24-latek miałby spełniać rolę rozgrywającego, którego działacze Wisły szukają odkąd ich gra w środku pola zaczęła wyglądać bardzo przeciętnie. W trwającym sezonie belgijskiej ekstraklasy czterokrotny reprezentant Polski rozegrał jedenaście spotkań. Ostatni raz na boisku pojawił się 16 stycznia.

22-letni Brlek jest zawodnikiem regularnie pojawiającym się w pierwszej jedenastce Slavena. W niedzielę zaliczył 22. występ w tym sezonie w roli pomocnika. Jego zespół pokonał NK Osijek 1:0.

źródło: sport.pl
autor: Hubert Michałus

Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *