Szymański: Transfer do nowego klubu dał mi wszystko

Sebastian Szymański

feyenoord.nl

– Czuję się bardzo dobrze. Formę mam odpowiednią, a ten turniej to spełnienie marzeń – mówił Sebastian Szymański podczas niedzielnej konferencji prasowej.

Sebastian Szymański latem zmienił Dynamo Moskwa na Feyenoord Rotterdam.

– Transfer do nowego klubu dał mi wszystko – również czystość w głowie. Pozwolił mi wskoczyć na wyższy poziom, co widać po tym sezonie. Czuję się bardzo dobrze. Formę mam odpowiednią, a ten turniej to spełnienie marzeń – cieszę się podwójnie, że forma w klubie jest dobra. Mam nadzieję, że pokażę to na mistrzostwach – stwierdził Szymański.

– Mistrzostwa świata to spełnienie marzeń, ale nie czuję stresu. Chcę cieszyć się chwilą. Czerpię z tego jak najwięcej i korzystać, bo to wielki turniej. Każdy, kto gra w piłkę, o tym marzy – dodał.

MŚ w Katarze rozpoczną się niedzielnym meczem gospodarzy z Ekwadorem (godz. 17 polskiego czasu). Polacy swoje pierwsze spotkanie z Meksykiem rozegrają we wtorek o godz. 17. Następnie, w sobotę zmierzą się z Arabią Saudyjską (godz. 14) i w środę 30 listopada z Argentyną (godz. 20)


Sprawdź również inne informacje o Mistrzostwach Świata 2022, wśród których dostępne są m.in. aktualności MŚ 2022, informacje o tym gdzie oglądać poszczególne mecze, które prezentujemy w dziale transmisje MŚ 2022, a także typy na MŚ 2022 i szczegóły o obstawianiu MŚ 2022.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.