Szymański skomentował decyzję Paulo Sousy

Sebastian Szymański

Sebastian Szymański / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Podczas wyboru piłkarzy do szerokiej kadry na Mistrzostwa Europy Paulo Sousa dokonał kilku kontrowersyjnych decyzji. Jedną z nich był brak powołania dla Sebastiana Szymańskiego. Zawodnik Dynama Moskwa skomentował całą sytuację na swoich mediach społecznościowych.

Sebastian Szymański nie załapał się do kadry wybranej przez nowego selekcjonera “Biało-Czerwonych” na zbliżające się Mistrzostwa Europy. Wielu kibiców polskiej reprezentacji było zszokowanych tą decyzją. Jednak do zaistniałej sytuacji odniósł się sam zawodnik, umieszczając wpis na swoich mediach społecznościowych:

 – Gra w biało-czerwonych barwach z orzełkiem na piersi to szczyt marzeń każdego chłopaka, który zaczyna kopać piłkę z kolegami na podwórku. Mnie było dane spełnić to marzenie i stać się częścią reprezentacji Polski. – pisze Szymański. – Teraz – choć nie znalazłem się w kadrze przygotowującej do udziału w mistrzostwach Europy – pozostaję całym sercem z ekipą, która będzie miała taką szansę. Ja w razie potrzeby jestem w gotowości, by pomóc drużynie. Trzymam kciuki za wszystkich chłopaków i gorąco wierzę, że przeżyją fantastyczną przygodę, która da nam wszystkim wiele pięknych emocji. Łączy nas piłka! – podsumował 22-latek.

Mimo że Sebastian Szymański nie załapał się do kadry na EURO 2020, to z całą pewnością jeszcze nie raz zagości w reprezentacji Polski. Zwłaszcza biorąc pod uwagę jego ostatnie osiągnięcia w Rosji, gdzie został wybrany do drużyny sezonu.

W tym momencie zawodnik Dynama Moskwa ma na swoim koncie jedenaście występów w ekipie “Biało-Czerwonych”. W tym czasie tylko raz wpisał się na listę strzelców.


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *