Szykują się na najgorsze. Dodatkowe powołania u Hiszpanów

Luis Enrique

Zdjęcie: FCBarcelona.com

Reprezentacja Hiszpanii wdrąża plan awaryjny w razie katastrofy. Luis Enrique powołał aż jedenastu piłkarzy z kadry młodzieżowej.

W kadrze naszych grupowych rywali atmosfera wciąż jest napięta. Po pozytywnych wynikach na obecność koronawirusa, jakie otrzymał Sergio Busquets i Diego Llorente pod uwagę brany jest najgorszy scenariusz.

Luis Enrique, szkoleniowiec Hiszpanów stara zapobiec ewentualnej katastrofie. Wcześniej powołał już szóstkę dodatkowych graczy. Pablo Fornals, Rodrigo Moreno, Carlos Soler, Brais Méndez, Raul Albiol oraz Kepa Arrizabalaga to gracze, którzy otrzymali dodatkową szansę.

Jednak nie skończyło się na nich. Sytuacja Hiszpanów jest na tyle niepewna, że kolejne powołania otrzymało aż 11 piłkarzy, tym razem z kadry młodzieżowej. Do zgrupowania dołączyli następujący zawodnicy: Alvaro Fernandez, Juan Miranda, Oscar Mingueza, Alejandro Pozo, Marc Cucurella, Brahim Diaz, Martin Zubimendi, Gonzalo Villar, Bryan Gil, Yeremy Pino i Javi Puado.

Hiszpanie podeszli do spotkania z Litwą właśnie w składzie młodzieżowym. Wystąpiło w nim większość dowołanych przez Enrique zawodników. Mecz zakończył się wynikiem 4:0 dla naszych grupowych rywali.

Łącznie do Mistrzostw Europu w kadrze Hiszpanów przygotowuję się aż 41 graczy. W pierwszym spotkaniu fazy grupowej zmierzą się z reprezentacją Szwecji. Kolejnymi rywalami będzie Polska oraz Słowacja.


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *