Lech Poznań zremisował u siebie z Legią Warszawa 1:1 w meczu rozgrywanym w ramach 13. kolejki T-Mobile Ekstraklasy. Po zamykającym tę serię gier spotkaniu, mistrz Polski zrównał się punktami w tabeli z Górnikiem Zabrze.

Pierwsza połowa nie obfitowała w zbyt ciekawe akcje. Przewagę mieli jednak gospodarze, a Legię od utraty bramki uratował między innymi słupek. W drugiej odsłonie gry, zaledwie po dwóch minutach mieliśmy już wynik 0:1. Bramkę z bliskiej odległości zdobył Tomasz Jodłowiec. Nie minęło około 180 sekund, a szybkie wyrównanie dał Poznaniakom Gergo Lovrencsics. Węgier popisał się kapitalnym strzałem, nie dając szans na skuteczną interwencję Wojciechowi Skabie. Mecz zdecydowanie się ożywił, jednak do końca spotkania nie zobaczyliśmy już bramek, a hit kolejki zakończył się sprawiedliwym remisem 1:1.

Lech Poznań – Legia Warszawa 1:1 (0:0)