Świerczewski: Nie jesteśmy mocną reprezentacją, żebyśmy siedli na przeciwnika

Reprezentacja Polski

englandfootball.com

– Z jego słów można było wywnioskować, że przyjechał do kraju i zaczął się podlizywać – mówi Piotr Świerczewski w serwisie “onet.pl” o Paulo Sousie.

Cezary Kulesza prowadzi zaawansowane z Fabio Cannavaro i Pini Zahavim. Pozycja Adama Nawałki jest słabsza niż miało to miejsce choćby tydzień wcześniej. O Paulo Sousa powoli już zapominamy i jego słowa o zakończonym projekcie w naszym kraju należy traktować jako niepoważne.

Pomocnik, który swego czasu otrzymał opaskę kapitańską w Olympique’u Marsylia przyznał, że rozmawiał z francuskim dziennikarzem i opowiedział o niesfornym Portugalczyku.

– Z jego słów można było wywnioskować, że przyjechał do kraju i zaczął się podlizywać. Starał się pokazać, jakim jest świetnym trenerem – dodaje.

Zaskoczył mnie tym, że mają tam o nim bardzo złe zdanie jako o trenerze. Grali ponoć bez żadnego rytmu, bez żadnego wizerunku przypisanego do drużyny, a Sousa wprowadzał mnóstwo zmian. Dziennikarz mówił o nim tylko negatywnie i podkreślił na samym końcu, że to po prostu słaby trener – stwierdził Świerczewski.

– Nie zobaczyłem, żebyśmy siedli na przeciwnika i rozgrywali piłkę, tak jak mówił. Ja rozumiem, że on może by to zrobił z Portugalią… Ale nie z Polską, bo my nie jesteśmy aż tak mocną reprezentacją, żeby mieć taki pomysł na drużynę. Czyli moim zdaniem ten trener w ogóle się nie zna. Na tym co robi i na tym, co mówi – ostro punktuje.

Fabio Cannavaro w Warszawie. To nowy selekcjoner?


ODBIERZ 1500 PLN I TYPUJ ZAKŁADY W SUPERBET.PL


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.