Świątek – Sorribes Tormo transmisja za darmo – gdzie oglądać? (02.10)

Alex Bogatyrev / shutterstock.com

W poniedziałek 2.10.2023 o godzinie 04:00 odbędzie się spotkanie pomiędzy Igą Świątek a Sarą Sorribes Tormo. Mecz ten odbędzie się w ramach 1. rundy turnieju WTA Pekin 2023. Szczegóły dotyczące transmisji tv i online przedstawione są poniżej w artykule.

Świątek – Sorribes Tormo, gdzie oglądać?

Transmisja tv ze spotkania Iga Świątek – Sara Sorribes Tormo dostępna będzie na kanale Canal+ Sport. Dla tych, którzy preferują oglądanie w internecie, transmisja online udostępniona jest bez opłat na platformach Fortuna TV, STS TV i Betclic TV oraz w płatnej subskrypcji w serwisach Canal+online i Player.pl.

Świątek – Sorribes Tormo, transmisja online (za darmo)

Fortuna TV oferuje bezpłatny dostęp do transmisji meczu Iga Świątek – Sara Sorribes Tormo. Warunki korzystania są proste: konieczne jest posiadanie aktywnego konta, dokonanie wpłaty oraz postawienie zakładu. Warto dodać, że Fortuna oferuje pakiet bonusów o wartości 630 zł. Korzystanie z Fortuna TV umożliwione jest zarówno na komputerze, jak i na urządzeniach mobilnych.

» Oglądaj transmisje w Fortuna TV

Mecz na żywo dostępny jest również w Superbet TV. Warunkiem korzystania jest jedynie zarejestrowanie konta. Co więcej, dla nowych użytkowników Superbet przygotował pakiet bonusów o wartości 3754 zł.

» Oglądaj transmisje w Superbet TV

STS TV to kolejna propozycja dla miłośników tenisa. Aby skorzystać z transmisji, wystarczy dokonać depozytu oraz postawić zakład. Bukmacher STS daje dla nowych klientów bonusy o wartości 1660 zł. Dostęp do transmisji możliwy jest zarówno na PC, jak i urządzeniach mobilnych.

Świątek – Sorribes Tormo, transmisja online (płatna)

Aby śledzić dzisiejsze starcie pomiędzy Igą Świątek a Sorribes Tormo, warto skorzystać z platformy Canal+online. Użytkownicy chcący uzyskać dostęp do transmisji na tej platformie, muszą zakupić pakiet “Canal+”, obecnie dostępny w cenie 39 złotych miesięcznie przez początkowe trzy miesiące.

Serwis Canal+online dostarcza swoim użytkownikom intuicyjną stronę internetową, a także aplikację dostępną na różnorodne urządzenia – od komputerów po smartfony i smart TV.

» Oglądaj transmisję online w Canal+Online

W ofercie serwisu Player.pl znajduje się pakiet “Canal+Sport, Eleven Sports + Player bez reklam” w cenie 79 zł miesięcznie. Zarówno na stronie internetowej, jak i w aplikacji, fani sportu mają dostęp do transmisji na różnych urządzeniach – od komputerów stacjonarnych, przez urządzenia mobilne, aż po telewizory Smart TV.

» Oglądaj transmisje w Player.pl

Kiedy i o której godzinie mecz?

Mecz zostanie rozegrany w poniedziałek 2 października o godz. 04:00.

Gdzie oglądać transmisję?

Transmisję z meczu Iga Świątek – Sorribes Tormo można oglądać na kanale Canal+Sport. Transmisja online oferowana będzie przez serwisy Canal+online, Player.pl, Fortuna TV, Superbet TV i STS TV.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.