Superpuchar Polski 2020: Polski Związek Piłki Nożnej przedstawił datę spotkania

Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Maraton związany z piłkarskimi rozgrywkami sukcesywnie się rozpędza. Polski Związek Piłki Nożnej dzisiaj opublikował na swoim oficjalnym serwisie internetowym informację o terminie spotkania o Superpuchar Polski 2020.

Najważniejszy organ z zakresu piłki nożnej w Polsce zakomunikował, że starcie mistrza Ekstraklasy 2019/20, czyli Legii Warszawa z triumfatorem ostatniej edycji krajowego Pucharu – Cracovią, odbędzie się 9 października 2020 roku. Pragniemy przypomnieć, że w “pierwszym” terminie, a mianowicie 9 sierpnia bieżącego roku nie udało się rozegrać pojedynku, ponieważ tuż przed rywalizacją pojawiły się problemy związane z COVID-19.

Stołeczny zespół ma w swojej gablocie cztery Superpuchary. Po raz ostatni, popularnym “Wojskowym” udało się sięgnąć po wzmiankowane trofeum w 2008 roku, kiedy to ich szkoleniowcem był Jan Urban. Z kolei, krakowska ekipa jeszcze nigdy nie miała szansy na zdobycie tej prestiżowej nagrody.

Zawody będą relacjonowane przez sportowe anteny grupy Polsat, która posiada na co dzień prawa do transmisji rozgrywek Pucharu Polski. O szczegółach dotyczących transmisji, powinniśmy dowiedzieć się w najbliższych tygodniach.

Źródło: oficjalna strona internetowa Polskiego Związku Piłki Nożnej, własne.


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *