

Suarez: Byliśmy zbyt pewni siebie
W sobotni wieczór FC Barcelona zdołała odwrócić losy meczu i wywiozła trzy punkty z Rayo Vallecano. Luis Suarez przyznał, iż piłkarze ze stolicy Katalonii byli zbyt pewnie siebie przed spotkaniem z outsiderem.
Urugwajczyk zdobył dwie bramki i pod nieobecność Leo Messiego, który leczą złamaną rękę wyrósł na lidera drużyny. Ernesto Valverde zasugerował, że zawodnicy FC Barcelony byli zbyt pewni siebie z czym zgodził się były snajper FC Liverpool.
- To prawda. Prawdopodobnie byliśmy zbyt pewni siebie - powiedział reporterom Luis Suarez. Muszę przyznać, że Rayo nas zaskoczyło, choć zdajemy sobie sprawę, iż potrzebują punktów w lidze. - Z naszej perspektywy najważniejszy jesy końcowy wynik. Udało się zgarnąć trzy punkty - mówił szczęśliwy 31-latek.
-
AktualnościNowa Zelandia - Egipt sędzia. Kto poprowadzi spotkanie? (22.06.2026)Nowacki / 21 czerwca 2026, 15:13
-


AktualnościPrzewidywane jedenastki na spotkanie Urugwaj - Wyspy Zielonego Przylądka | 22.06.2026Nowacki / 21 czerwca 2026, 14:04
-


AktualnościLamine Yamal: "Nie panikujcie" – 18-latek odpowiada na krytykę po remisie Hiszpanii z Republiką Zielonego PrzylądkaNowacki / 21 czerwca 2026, 13:18
-


AktualnościTunezja ustanowiła unikalny anty-rekord na Mistrzostwach ŚwiataNowacki / 21 czerwca 2026, 13:13
-

AktualnościEkwador wciąż w grze po remisie 0:0 z Curaçao. "Mamy 100 minut", by odwrócić losy grupyNowacki / 21 czerwca 2026, 13:05
-

AktualnościMundial 2026. Curacao 0:0 Ekwador. 15 interwencji bramkarzaNowacki / 21 czerwca 2026, 12:50





































