Stolarczyk: Zabrakło czasu, by zmienić rezultat

Krzysztof Drobnik (Piłkarski Świat)

Krakowska Wisła przegrała przy Reymonta z Pogonią Szczecin (2:3), tym samym oddaliła się od grupy mistrzowskiej.

“Portowcy” rozpoczęli spotkanie od od mocnego uderzenia. Przepięknym uderzeniem popisał się Radosław Majewski, a kolejne bramki zdobyli Kamil Drygas oraz Iker Guarrotxena. – To był dziwny mecz. Piękna bramka Majewskiego, rzut karny i to tak naprawdę ustawiło spotkanie, które dopiero miało się rozkręcić. Pogoń jest silnym zespołem z dobrą drugą linią, co dzisiaj pokazali. Dopiero po utracie trzeciej bramki zaczęliśmy stwarzać sytuacje i zabrakło nam czasu, by zmienić rezultat – przyznał Maciej Stolarczyk.

Dublet na swoim koncie zapisał Vullnet Basha, który wcześniej jedynie raz wpisał się na liście strzelców. 28-letniego Albańczyka pochwalił szkoleniowiec “Białej Gwiazdy”. – Vullnet posiada umiejętności i predyspozycje, które pozwalają mu strzelać takie bramki. Te trafienia nie dały nam dziś tego co chcieliśmy, dlatego są to gole, które mają posmak delikatnej goryczy.

– Wiem, że Wisła jest teraz rozczarowana, jej zawodnicy naprawdę mocno walczyli. Cała publiczność na stadionie była razem z zespołem, była dwunastym zawodnikiem. Atmosfera była niesamowita i życzyłbym sobie, żeby w każdym meczu Ekstraklasy było tyle tak reagujących kibiców. Życzę Wiśle wszystkiego najlepszego w najbliższych meczach. My teraz odpoczniemy parę dni i będziemy się przygotowywać do kolejnego ważnego meczu – podsumował z kolei Kosta Runjaić.

źródło: wisla-krakow.pl / własne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi