Stolarczyk: Walka o górną ósemkę trwa nadal

Po wczorajszym remisie Wisły Kraków z Piastem Gliwice trener Białej Gwiazdy Maciej Stolarczyk zabrał głos na konferencji prasowej. 

Maciej Stolarczyk / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Po wczorajszym remisie Wisły Kraków z Piastem Gliwice trener Białej Gwiazdy Maciej Stolarczyk zabrał głos na konferencji prasowej. 

Szkoleniowiec gospodarzy odniósł się między innymi do wyniku meczu, zachowania piłkarzy, kibiców i Jakuba Błaszczykowskiego.

Możemy czuć pewien niedosyt związany ze stratą punktową. Myślę, że kibice którzy stawili się tak licznie na naszym stadionie zobaczyli dobre widowisko. Zespół Piasta pokazał że nie przypadkowo jest w takim miejscu w tabeli i prezentuje się bardzo dobrze. W pierwszej połowie inicjatywę przejął Piast, druga połowa była w naszym wykonaniu lepsza, mieliśmy kilka dobrych sytuacji. Z kolei Piast zdołał wyrównać, miał jeszcze szansę na trzeciego gola. Walka o górną ósemkę trwa nadal, wszystko rozstrzygnie się w ostatniej kolejce – powiedział. 

Dziękuję kibicom, którzy tak licznie pojawili się na stadionie, choć pogoda nie była sprzyjająca, ich wsparcie odbiło się na pozytywnej postawie zespołu – dodał. 

Prognozy były takie, aby Kuba dziś zagrał. Tak się dziś nie stało, robimy wszystko, aby jak najszybciej wrócił do zdrowia i pomógł zespołowi. Kuba odniósł stłuczenie, z którym musi sobie poradzić – zakończył. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi