Stokowiec: Wierzyłem w pracę, którą wykonaliśmy

Piotr Stokowiec (Lechia Gdańsk) / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

– Liczę, że teraz pójdziemy w górę, bo drużyna jest dobrze przygotowana i pokazała charakter – stwierdził Piotr Stokowiec po wygranej z Rakowem Częstochowa (1:0).

Beniaminek PKO Ekstraklasy nie przypomina siebie z rundy jesiennej, którą zakończyli jako wicelider, tuż za plecami warszawskiej Legii. W meczu z lechistami nie strzelili gola w trzecim kolejnym meczu i była to już trzecia porażka z rzędu. – Cieszę się ogromnie, bo wierzyłem w ten zespół i wierzyłem w pracę, którą wykonaliśmy – powiedział trener “biało-zielonych”.

– Wspominałem o tym wcześniej, że los nie był dla nas łaskawy i było to trochę niesprawiedliwe, bo zawodnicy dobrze przepracowali okres przygotowawczy i cały czas wierzyłem, że ta nasza sytuacja musi się w końcu odmienić. Liczę, że teraz pójdziemy w górę, bo drużyna jest dobrze przygotowana i dziś pokazała charakter. Nie było to dla nas łatwe spotkanie, bo Raków jest dobrą drużyną i na pewno był to interesujący pojedynek – dodał.

– Pokazaliśmy w tym meczu dużo determinacji, zaangażowania, byliśmy dobrze zorganizowani i mieliśmy swój pomysł na tę rywalizację – kończy Stokowiec. Za tydzień ekipa z Gdańska podejmie Górnika Zabrze, który znalazł się w dołku.

źródło: lechia.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *