Kolejny klub z Ekstraklasy zainteresowany Semirem Stilicem. Bośniak może dołączyć do… Górnika Łęczna.

Była gwiazda Ekstraklasy od kilku miesięcy nie ma żadnego pracodawcy, gdy zaliczył kolejną nieudaną przygodę, tym razem w APOEL-u Nikozja, z którym rozwiązał kontrakt.

Niedawno 29-latek był blisko podpisania kontraktu z Wisłą Kraków, w której grał przed wyjazdem na Cypr. Włodarze „Białej Gwiazdy” nie zgodzili się jednak na jego warunki finansowe. Bośniak oczekuje 15 tysięcy euro miesięcznie.

Byłym graczem Lecha Poznań interesuje się również Pogoń Szczecin, jednak pojawił się nowy klub walczący o Stilica. Znów w swojej drużynie chciałby go mieć Franciszek Smuda, obecnie szkoleniowiec Górnika Łęczna, który dwukrotnie ściągał go do swojego zespołu, najpierw Lecha Poznań, a następnie Wisły Kraków.

Problem w tym, że zespół z Łęcznej na polu finansowym nie ma żadnych szans konkurować z Pogonią. Gdyby transfer doszedł do skutku, byłby to prawdziwy hit zimowego okienka transferowego w Ekstraklasie. Semir nie raz już udowadniał, że w Ekstraklasie radzi sobie wyśmienicie i sam potrafi przesądzić o wyniku spotkania.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.

x