Steven Gerrard rozważyłby ofertę Aston Villi

Steven Gerrard / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)


Steven Gerrard do tej pory spełnia się w roli trenera Rangersów. W spektakularny sposób poprowadził klub do wygrania szkockiej ligi, zostawiając daleko w tyle chociażby Celtic. To generuje wiele plotek odnośnie przyszłości Anglika.

Jak donosi prasa, włodarze Aston Villi chcieliby sprowadzić do swojego klubu większe nazwisko niż Dean Smith, a więc idealnym kandydatem byłby sam Steven Gerrard.

W rozmowie z Football Insider, Kevin Phillips powiedział, że szkoleniowiec Rangersów z pewnością rozważyłby przejście do drużyny z Premier League, ale na pytanie, czy byłaby to atrakcyjna propozycja, stwierdził, że wszelkie plotki mogą być nieco przedwczesne – Oczywiście, że tak, Villa to potężny klub. Jestem bardzo zaskoczony, że Gerrard został wymieniony, podczas gdy Dean Smith wciąż tam pracuje. W tym sezonie radzą sobie bardzo dobrze, dlaczego więc mieliby szukać zastępstwa?

To wielkie wyzwanie dla Steviego przyjść do Villi i co on może zrobić, czego nie może zrobić Smith? W Rangersach czeka go świetlana przyszłość, ale na chwilę obecną Smith jest bezpieczną parą rąk dla Villi. Jeśli ta praca byłaby dostępna, Gerrard na pewno by ją rozważył. Na pewno, bo wszyscy wiemy, że Aston Villa to wielki klub w światowej piłce.

Jak wiadomo, były legendarny zawodnik Liverpoolu, przed przyjściem do Szkocji odrzucił kilka ofert z innych klubów. Na razie wzorcowo prowadzi swoją karierę trenerską, ale według wielu dziennikarzy to jednak jest za wcześnie by zmieniał klub.

Źródło: Vital Rangers


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.