Stal Mielec może wzmocnić się na pozycji napastnika

stal mielec

Z zespołem Stali Mielec trenuje Saïd Hamulic. Holenderski zawodnik ma być lekiem na problemy kadrowe zespołu na pozycji napastnika.

Saïd Hamulic na pewno nie jest zawodnikiem, którego nazwisko odbiło się szerokim echem w piłkarskim środowisku. Dotąd nie pograł nawet zbyt wiele w seniorskim futbolu. Jak dotąd reprezentował barwy holenderskich zespołów młodzieżowych i klubu DFK Dainava. Na Litwie szło mu całkiem nieźle, bo zdołał ustrzelić aż szesnaście goli. Daje mu to na ten moment wysokie trzecie miejsce w tabeli strzelców ligi.

Jego zespół jest jednak jednym z kandydatów do spadku. Zajmuje obecnie przedostatnie miejsce, ale do bezpiecznej strefy utrzymania traci zaledwie punkt. Nie jest to zaskoczenie, że Hamulic chciałby spróbować w swoich sił w mocniejszym zespole, jakim bez wątpienia jest Stal Mielec.

Obie strony mogłyby sobie pomóc. Holender dostałby dobre miejsce do dalszego rozwoju, a klub byłby spokojny o obsadę pozycji napastnika. Obecnie w Mielcu nie mają murowanego zawodnika na tę pozycję, a w poprzednim meczu najbardziej wysuniętym piłkarzem był skrzydłowy Maksymilian Sitek. 21-letni Holender miałby zatem zapewnione miejsce w podstawowej jedenastce zespołu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.