SSC Napoli po trudnym meczu wywozi trzy punkty

Napoli Twitter

W 6. kolejce Serie A SSC Napoli zwyciężyło na wyjeździe z beniaminkiem SPAL 2013 (3:2). Reprezentant Polski Piotr Zieliński występował do 70. minuty, a w jego miejsce pojawił się Arkadiusz Milik. Bartosz Salamon spędził 90. minut.

Niespodziewanie to gospodarze objęli prowadzenie w 13. minucie. Kilkanaście sekund Lorenzo Insigne doprowadził do remisu. Na 2:1 dla Napoli strzelił Jose Callejon, który pokonał bramkarza uderzeniem głową. Wynik wyrównał w 78. minucie z rzutu wolnego Federico Viviani. Kiedy wydawało się, że obie drużyny podzielą się punktami to głosu doszło Napoli. Świetny drybling Faouziego Ghoulama dał trzy punkty.