Spotkanie zarządu Barcelony zaplanowane na 26 października

viscaelbarca.pl

Hiszpańskie media donoszą o zaplanowaniu spotkania zarządu, na którym poruszony zostanie temat głosowania nad wotum nieufności oraz potencjalnej dymisji.

Dzisiaj ma odbyć się spotkanie przeprowadzone zdalnie z przedstawicielami katalońskich władz, które poinformują o możliwości organizacji głosowania lub jej braku. Gdyby władze odmówiły  (wydaje się mało prawdopodobne), wtedy głosowanie musiałoby się odbyć najpóźniej do końca grudnia. W przypadku pozwolenia klubowi na działanie, Bartomeu porozmawia z członkami zarządu, czy Ci chcą podać się do dymisji przed głosowaniem.

Do omówienia pozostaje wiele innych kwestii, aby głosowanie mogło się odbyć, chociażby zaakceptowanie rozliczenia za zeszły sezon, który przyniósł 97 milionów euro straty  spowodowanymi pandemią.

Oprócz rozliczenia, konieczne jest też zatwierdzenie budżetu na obecną kampanię, który ma wynieść aż 791 mln euro. Jednak żeby osiągnąć taką kwotę, potrzebne jest m.in. obniżenie wynagrodzeń.

Obecnie prezydent Barcelony, Jose Maria Bartomeu przybywa na kwarantannie. Jest to spowodowane bezpośrednim kontaktem z członkiem rodziny zarażonym koronawirusem. Pierwszy wynik dał wynik negatywny. Jeśli drugi wynik testu również okaże się negatywny, Bartomeu będzie mógł zakończyć kwarantannę.

 


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *