Specjaliści zalecają Ansu Fatiemu operację

źródło: fcbarcelona.com

W 2020 roku skrzydłowy przeszedł zabieg zszycia łąkotki i jego absencja miała potrwać kilka miesięcy. Okazuje się, że nieobecność Hiszpana może trwać jeszcze dłużej.

Rehabilitacja gwiazdy FC Barcelony nie przechodzi tak jak powinna, mimo stosowania różnych metod. Według wielu źródeł piłkarz nadal odczuwa ból, a jego kolano jest w złym stanie. Cadena Ser informuje, że 18-latek kontaktował się z dwoma europejskimi specjalistami, którzy uważają kolejną operację za remedium na problemy zawodnika, a nawet myślą o usunięciu łąkotki. Chirurg Ramon Cugat jednak jest przeciwny temu pomysłowi ze względu na wiek i ewentualne późniejsze problemy Fatiego.

Dodatkowo sieć radiowa uspokaja fanów Dumy Katalonii wiadomością o karierze skrzydłowego, która nie jest zagrożona. Natomiast następny zabieg może oznaczać dla niego koniec sezonu. Młodzieniec, zdaniem Mundo Deportivo, podjął decyzję o teście kolana poprzez zmuszenie go do wysiłku w ciągu dwóch tygodni. Chce on sprawdzić, czy dojdzie do stanu zapalnego, a jeśli tak będzie, pójdzie pod noż.

Źródło: cadenaser.com, mundodeportivo.com


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV
OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W STS TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *