Son chce zakończyć karierę w Tottenhamie

Dobre informacje w sprawie kontuzji Sona

Niewiele wskazuje, na to aby w najbliższym czasie Koreańczyk opuścił Spurs.

Jose Mourinho jest przekonany, że Son Hueng-min będzie chciał zakończyć swoją przygodę piłkarską w londyńskiej drużynie.

Son w Tottenhamie jest od ponad pięciu lat odgrywając kluczową rolę w drużynie. W ostatnich derbach Londynu bramka strzelona przez Sona sprawiła, że owy zawodnik piąty raz z rzędu zanotował podwójną liczbę w rankingu.

– Tak, jutro on (Kane) nie zagra, więc bez obaw – odpowiedział sarkastycznie Jose przed dzisiejszym spotkaniem z Tottenhamem. Swoje doświadczenie opieram na spotkaniu z Leicester. Chce wygrywać mecze, muszę grać moimi najlepszymi piłkarzami. Jeśli pojawia się ostrzeżenie, że coś nie idzie po naszej myśli, musimy natychmiast podejmować trafne działania. Mamy wielu ludzi, którzy ciężko pracują nad wykrywaniem kontuzji, od lekarzy, dietetyków, po analityków.

– Kontuzje czasami się zdarzają, ale my próbujemy chronić naszych piłkarzy przed nimi. Nasz kalendarz jest trudny i napięty. Zarządzam Harrym w taki sposób, jaki mogę, aby czuł się dobrze. Nie grał wiele w spotkaniach Europa League.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.

x