Son chce zakończyć karierę w Tottenhamie

Dobre informacje w sprawie kontuzji Sona

Niewiele wskazuje, na to aby w najbliższym czasie Koreańczyk opuścił Spurs.

Jose Mourinho jest przekonany, że Son Hueng-min będzie chciał zakończyć swoją przygodę piłkarską w londyńskiej drużynie.

Son w Tottenhamie jest od ponad pięciu lat odgrywając kluczową rolę w drużynie. W ostatnich derbach Londynu bramka strzelona przez Sona sprawiła, że owy zawodnik piąty raz z rzędu zanotował podwójną liczbę w rankingu.

– Tak, jutro on (Kane) nie zagra, więc bez obaw – odpowiedział sarkastycznie Jose przed dzisiejszym spotkaniem z Tottenhamem. Swoje doświadczenie opieram na spotkaniu z Leicester. Chce wygrywać mecze, muszę grać moimi najlepszymi piłkarzami. Jeśli pojawia się ostrzeżenie, że coś nie idzie po naszej myśli, musimy natychmiast podejmować trafne działania. Mamy wielu ludzi, którzy ciężko pracują nad wykrywaniem kontuzji, od lekarzy, dietetyków, po analityków.

– Kontuzje czasami się zdarzają, ale my próbujemy chronić naszych piłkarzy przed nimi. Nasz kalendarz jest trudny i napięty. Zarządzam Harrym w taki sposób, jaki mogę, aby czuł się dobrze. Nie grał wiele w spotkaniach Europa League.


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *