Solskjaer: Wciąż pracujemy nad doskonaleniem się jako zespół

Ole Gunnar Solskjaer

fot: goal.com

Manchester United pokonał Chelsea Londyn 4:0 w niedzielnym hicie kolejki angielskiej Premier League. Trener Czerwonych Diabłów twierdzi, że gra jego zespołu wciąż jest daleka od ideału i uspokaja, że potrzebują czasu, aby znaleźć swój styl.

Wciąż pracujemy nad doskonaleniem się jako zespół i szukamy stylu, który będzie nam odpowiadał. Nadal potrzebujemy czasu, ale jesteśmy już blisko. – mówi Solskjaer.

Manchester United prowadził do przerwy 1:0 i miał sporo szczęścia, bo wcześniej piłkarze Chelsea dwukrotnie trafiali w słupek. W drugiej połowie wyglądali o wiele lepiej i dokończyli dzieła zdobywając trzy bramki.

Zwycięstwo jest nawykiem. Mamy wiele szczęścia, że do przerwy prowadziliśmy 1:0, ale w drugiej połowie nasze nerwy się uspokoiły, a nasza pewność siebie wzrosła. – powiedział Norweg

Trener Czerwonych Diabłów odniósł się też do postawy zawodników debiutujących w barwach United. Norweski szkoleniowiec docenił swoich nowych piłkarzy mówiąc, że zrobili dokładnie to czego od nich oczekiwał.

Harry pokazał dokładnie to, co od niego oczekiwaliśmy, spokój i opanowanie podczas meczu i świetną postawę w obu polach karnych. Jest liderem, a wraz z nim, David de Gea i Victor Lindelof świetnie organizowali naszą defensywę. Ważne jest, aby mieć takie silne osobowości z tyłu.

Aaron jest niesamowicie agresywny na boisku, nie chce przegrywać pojedynków, jest idealnym obrońcą dla Manchesteru United – mówi o Aaronie Wan-Bissace

Daniel wywołał wielki wstrząs na stadionie, a zdobycie bramki przed Stretford End to najlepsze uczucie jakie można przeżyć, nie ma nic lepszego – skomentował zdobycie bramki przez Daniela Jamesa