Solskjaer nie ma wątpliwości: Nie możemy być uważani za pretendentów do tytułu

Ole Gunnar Solskjaer

manutd.com

Menedżer “Czerwonych Diabłów” powiedział, że jego zespół nie może być uważany za pretendenta do tytułu po tym, jak zremisował z Evertonem (3:3) na Old Trafford.

Bramki Edinsona Cavaniego i Bruno Fernandesa dały United prowadzenie. Potem defensywa pozwoliła gościom doprowadzić do wyrównania po golach Abdoulaye Doucoure i Jamesa Rodrigueza. Scott McTominay wyprowadził drużynę na prowadzenie, a remis dla “The Toffees” uzyskał Dominic Calvert-Lewin.

– Po tym, co pokazaliśmy, to nie powinniśmy być brani pod uwagę do zdobycia mistrzostwa Premier League – podkreślił Ole Gunnar Solskjaer. – Musimy być lepsi jako zespół i zobaczmy, gdzie skończymy. Kiedy tracisz gola w ostatniej minucie dodatkowego czasu, jest to bardzo rozczarowujące. Wiemy, że możemy lepiej bronić – dodał.

Paul Pogba opuścił murawę w 39. minucie, którego zastąpił Fred. Norweg potwierdził, że wygląda, że pomocnik doznał kontuzji uda. W niedzielę przeprowadzone zostaną dokładne badania. We wtorek Man Utd podejmie u siebie West Ham United z Łukaszem Fabiański w 1/8 Pucharu Anglii.