Sokołowski: Patrzę w przyszłość z optymizmem, widzę, że drużyna ma jakość

legia.com


– Widzę, że drużyna ma jakość, a atmosfera staje się coraz lepsza. Cały sztab dba o to, by piłkarze złapali dobrą dyspozycję motoryczną – wskazuje Patryk Sokołowski w “sport.tvp.pl”.

Siedem lat czekał na powrót na Łazienkowską Patryk Sokołowski. Legia skorzystała, że ten miał kartę na ręku po wygaśnięciu umowy w Gliwicach. Choć miał zagraniczne oferty, to nie mógł odmówić klubowi, w którym się wychował.

– Rok temu interesowały się mną PFK Soczi oraz FK Ufa. Teraz pojawiały się propozycje z klubów, które są w dolnych rejonach tabeli. Legia też jest na miejscu spadkowym, ale… to inna sytuacja. Mowa o największym klubie w Polsce, który dokonał jednorazowego wybryku – tłumaczy piłkarz.

Podkreślił, że nie czuje strachu, że warszawianie mogliby spaść z PKO Ekstraklasy. – Patrzę w przyszłość z optymizmem. Widzę, że drużyna ma jakość, a atmosfera staje się coraz lepsza. Cały sztab dba o to, by piłkarze złapali dobrą dyspozycję motoryczną i piłkarską. W rundzie wiosennej musimy zacząć wygrywać mecze – dodał.

– Jestem spokojną osobą, choć potrafię się zdenerwować. Sądzę jednak, że staram się pomóc w wykrzesaniu z kolegów tego, co mają najlepsze do zaoferowania. Ale nie przez burę, a poprzez wsparcie w aspektach piłkarskich i taktycznych. Wolę dobrze nastrajać, by wszyscy mogli dać z siebie maksimum w kwestii boiskowej, ale też mentalnej – zaznacza Sokołowski.

źródło: sport.tvp.pl /


Adrian Gula: Trzeba powiedzieć wprost, że Aschraf El Mahdioui zostanie sprzedany


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.