Sobolewski: Z końcem tego sezonu odchodzę z Wisły Płock

Radosław Sobolewski (Wisła Płock)

Radosław Sobolewski (Wisła Płock) / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Z końcem tego sezonu odchodzę z Wisły Płock – przekazał na dzisiejszej konferencji prasowej Radosław Sobolewski.

W sobotę płocczanie zmierzą się na wyjeździe z jedną z rewelacji bieżącego sezonu – Pogonią Szczecin (godz. 15:00). Radosław Sobolewski mówił w czwartek o planie, jaki należy założyć na starcie z “Portowcami”.

Musimy zagrać po prostu odważniej, zaatakować większą liczbą zawodników, posyłać częściej piłkę w pole karne przeciwnika i zagrażać jego bramce. Wiadomo, mierzymy się z zespołem, którego bilans jest naprawdę imponujący, jeżeli chodzi o bramki stracone. Ta defensywa naprawdę wygląda solidnie. Bronią bardzo mocno, bardzo agresywnie, natomiast poszukamy swoich szans w ataku, zwłaszcza bocznymi sektorami – stwierdził.

Następnie trener mógł nieco zaszokować wielu fanów, gdy oznajmił, że nie poprowadzi Wisły w następnej kampanii ligowej.  – Ja już podjąłem decyzję. Z końcem tego sezonu odchodzę z Wisły Płock – odparł. 44-latek pracuje w Płocku od 5 sierpnia 2019 roku, zaś wcześniej pełnił rolę tymczasowego trenera w imienniczce z Krakowa, jak również był asystentem.

Jak wygląda sytuacja kadrowa w Wiśle? – Zawodnicy, którzy mieli problemy, dochodzą do zdrowia i dyspozycji. Cieszy mnie, że zdrowy jest Piotr Pyrdoł i wzmocniona będzie rywalizacja o pozycję młodzieżowca numer jeden w Wiśle Płock. Walczymy z czasem, jeżeli chodzi o Rafała Wolskiego. Zobaczymy, jak to będzie wyglądało, jeżeli chodzi o ten mecz. Cały sztab medyczny mocno pracuje, żeby Rafał wystąpił w tym meczu – podkreślił.

źródło: wisla.plock.pl /


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV
OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W STS TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *