

Sneijder trafi do Azji
Wesley Sneijder ma zostać nowym zawodnikiem Al-Gharafy.
Holender pół roku temu rozwiązał swój kontrakt z Galatasaray, a niedługo później podpisał umowę z OGC Nice. Pobyt we Francji jest dla niego jednak kompletnie nieudany. Do tej pory rozegrał tylko pięć spotkań w Ligue 1.
Było jasne, że francuski klub będzie chciał się pozbyć doświadczonego Holendra. Spekulowano o jego transferze do MLS, lub ligi meksykańskiej. Ostatecznie jednak były gracz Interu i Realu Madryt zagra najprawdopodobniej w Katarze. Kierownik Al-Gharafy, Bulent Uygun poinformował, że jego klub doszedł do porozumienia z piłkarzem w sprawie półtora rocznego kontraktu.
-
AktualnościAl-Hilal przygotowuje ofertę za Luisa Díaza. Bayern Monachium nie chce go sprzedawać







Michał Bosak / 28 lipca 2026, 13:03
-

AktualnościEnzo Maresca po pierwszej konferencji jako trener Manchesteru City. Padły słowa o Rodrim, transferach i Jacku Grealishu







Michał Bosak / 25 lipca 2026, 18:03
-

AktualnościReal Madryt chce kupić Yana Diomande. RB Lipsk żąda 130 milionów euro







Michał Bosak / 25 lipca 2026, 17:19
-

AktualnościArsenal przygotowuje ofertę za Juliána Álvareza. Napastnik może opuścić Atlético Madryt







Michał Bosak / 25 lipca 2026, 16:37
-

AktualnościKarim Benzema niezadowolony w Al-Hilal. Francuz domaga się ważnej roli







Michał Bosak / 24 lipca 2026, 13:46
-

AktualnościCristiano Ronaldo pojedzie do Madrytu na leczenie po poważniejszej kontuzjiWojciech Nowacki / 6 marca 2026, 15:37





































