Smuda o sytuacji Michniewicza: Jego praca powinna być kontynuowana

gornik.leczna.pl

Franciszek Smuda skomentował obecne zdarzenia, które mają miejsce w zespole aktualnego mistrza Polski. Jego zdaniem Czesław Michniewicz powinien zachować swoją posadę.

Porażka Legii Warszawa z Lechem Poznań sprawiła, że coraz głośniejszym tematem poruszanym w mediach jest zwolnienie Czesława Michniewicza. Na ten temat wypowiedział się także Francisdzek Smuda, na łamach programu „Studio Ekstraklasa”. Szkoleniowiec Wieczystej Kraków wziął pod obronę trenera Legii. Jego zdaniem powinien zachować stanowisko.

– Ja bym trenera Michniewicza nie zwalniał. Jego praca powinna być kontynuowana. Owszem, jedna-dwie poprawki w składzie są dopuszczalne, bo ktoś się może źle czuć. Ogólnie jednak powinny być realizowane przedsezonowe założenia – komentuje Smuda.

Zaznaczył także, że najgorszym możliwym rozwiązaniem byłyby zbyt pochopne i nerwowe zagrania ze strony Dariusza Mioduskiego. W tym wypadku potrzebny jest spokój i opanowanie.

– Nerwowymi ruchami prezes nic nie wskóra. Może tylko spowodować, że trener spakuje sobie ręcznik. Trener powinien dać jeszcze więcej ze swojego serca, żeby zawodnicy poczuli, że chce się im przekazać coś dobrego – podsumował.

Nie wiadomo też, kto mógłby zasilić szeregi szkoleniowca aktualnego mistrza Polski. Wcześniej mówiono o powrocie do Warszawy Stanisława Czerczesowa. Kandydatem Dariusza Mioduskiego jest natomiast Marek Papszun, jednak ten aktualnie może nie chcieć opuszczać swojego aktualnego klubu, którym jest Raków Częstochowa.


ODBIERZ 1500 PLN I TYPUJ ZAKŁADY W SUPERBET.PL


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.