Slisz: ŁKS pokazał się z bardzo dobrej strony
Legia Warszawa we wtorek pokonała ŁKS Łódź 3:2 w meczu 1/8 Pucharu Polski. - Nie było widać różnicy między ekstraklasą a I ligę. ŁKS pokazał się z bardzo dobrej strony, a my dobrze się przeciwstawiliśmy - powiedział po spotkaniu Bartosz Slisz, strzelca jednej z bramek.
- Myślę, że dobrze rozumiemy się z Bartkiem Kapustką. Mamy bardzo dobry kontakt, dogadujemy się na boisku, jak i poza nim. Fajnie to wygląda, ale jest jeszcze dużo do poprawy pod względem komunikacji na murawie - stwierdził pomocnik Legii Warszawa.
- Czerwona kartka dla Tomasa Pekharta? Tomek jest spokojną osobą, nie było intencji z jego strony. Na pewno nie chciał zrobić krzywdy przeciwnikowi. Sędzia podjął taką decyzję, nie będę z tym dyskutował - ocenił Slisz.
Źródło: Polsat Sport/Legia.net
-

AktualnościBelgia - Iran oceny piłkarzy. Kto zagrał najlepiej? (21.06.2026)Nowacki / 22 czerwca 2026, 0:16
-


AktualnościBelgia - Iran statystyki. Wszystkie dane ze spotkania (21.06.2026)Nowacki / 22 czerwca 2026, 0:14
-


AktualnościOceny zawodników po meczu Hiszpania - Arabia Saudyjska (21.06.2026)Nowacki / 21 czerwca 2026, 20:59
-


AktualnościStatystyki z meczu Hiszpania - Arabia Saudyjska. Pełna analiza spotkania (21.06.2026)Nowacki / 21 czerwca 2026, 20:59
-

AktualnościOficjalnie: wyjściowe jedenastki na mecz Belgia - Iran (21.06.2026)Nowacki / 21 czerwca 2026, 20:06
-

AktualnościNowa Zelandia - Egipt przewidywane jedenastki | 22.06.2026Nowacki / 21 czerwca 2026, 18:12




































