Slaven Bilić na liście życzeń Cezarego Kuleszy

bilić

Sport.pl przekazał, że PZPN skontaktuje się ze Slavenem Biliciem w sprawie potencjalnego objęcia przez Chorwata posady selekcjonera reprezentacji Polski.

Chorwacki szkoleniowiec rozstał się ostatnio z Beijing Guoan. Bilić nie czuł się szczęśliwy w Chinach, tęsknił za europejską piłką, a przede wszystkim za swoją rodziną. Na takie zarządzanie swoją karierą pozwala mu jego renoma. Trener nie powinien mieć większych problemów w znalezieniu sobie nowej pracy.

Według informacji Sport.pl właśnie nową posadę chciałby zaproponować Biliciowi PZPN. Nasza federacja planuje w najbliższym czasie skontaktować się z Chorwatem i zasygnalizować mu swoje intencje. Na razie nie wiemy czy w ogóle sam kontakt dojdzie do skutku. Informacja jest dość świeża i na tym etapie bardzo daleka powodzeniu. Slaven Bilić jest trenerem o światowej renomie i wątpliwym jest, że zdecyduje się na prowadzenie naszej kadry narodowej.

Jednak, gdyby udało się go nakłonić, to byłaby świetna informacja. 54-latek ma doświadczenie reprezentacyjne, bo przez sześć lat prowadził kadrę Chorwacji. Trenował znane kluby jak West Ham, West Brom, Besiktas Stambuł czy Lokomotiw Moskwa.


ODBIERZ 1500 PLN I TYPUJ ZAKŁADY W SUPERBET.PL


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.