Serie A: Gwiazda Juventusu z dłuższą pauzą?

Chiesa

Twitter/Aurelio Capaldi

Juventus w niedzielę zagrał świetny mecz i odwrócił wynik konfrontacji z Romą. Ostatecznie wygrał 4:3.

“Stara Dama” w pewnym momencie przegrywała 1:3, ale wzięła się za odrabianie strat. W końcówce jeszcze rzut karny obronił Wojciech Szczęsny. Juventus z Rzymu wywiózł trzy punkty, jednakże okupił to kontuzją jednej z gwiazd.

Federico Chiesa musiał opuścić murawę już w 32. minucie spotkania. Zastąpił do Dejan Kulusevski. Po meczu pojawia się coraz więcej wieści odnośnie stanu zdrowia Włocha. Okazuje się, że ma poważniejszy problem z kolanem i może czekać go dłuższa przerwa. Konkretne rokowania poznamy zapewne po kolejnych badaniach.