

Śląsk Wrocław zwolnił Tadeusza Pawłowskiego
Jak podaje oficjalny portal Śląska Wrocław, Tadeusz Pawłowski został zwolniony ze stanowiska trenerskiego, a jego następcą zostanie na dwa ostatnie spotkania ligowe Paweł Barylski.
Tadeusz Pawłowski rolę szkoleniowca wrocławskiego zespołu pełnił od 19 lutego 2018 roku i poprowadził zespół w 35 spotkaniach. - Darzę Tadeusza Pawłowskiego olbrzymim szacunkiem. To legenda Śląska Wrocław i chciałbym, aby nadal był ważną częścią klubu. Obecnie znaleźliśmy się jednak w trudnej sytuacji podkreśla Piotr Waśniewski, prezes zarządu Śląska Wrocław.
Dobrze znam i niezwykle cenię Pawła Barylskiego. Uważam go za świetnego fachowca, który ciągle się rozwija. Ufam, że jeśli będzie realizował swoją koncepcję prowadzenia zespołu, przyniesie to oczekiwane efekty - dodał prezes "Wojskowych".
Śląsk Wrocław po osiemnastu kolejkach zajmuje dopiero czternastą lokatę. Do końca roku wrocławianie rozegrają spotkania z Koroną Kielce (u siebie) oraz Pogonią Szczecin (na wyjeździe).
Zmiany w sztabie szkoleniowym Śląska Wrocław.https://t.co/zDMTLz82c5
— Śląsk Wrocław (@SlaskWroclawPl) 11 grudnia 2018
-
AktualnościEgipt - Iran sędzia. Kto sędziuje to spotkanie? (27.06.2026)Nowacki / 26 czerwca 2026, 17:19
-


AktualnościKto sędziuje spotkanie Nowa Zelandia - Belgia? Poznaj arbitra tego meczu (27.06.2026)Nowacki / 26 czerwca 2026, 17:16
-


AktualnościMauricio Pochettino: USA mimo porażki z Turcją kończą grupę D na pierwszym miejscu i zagrają z Bośnią i HercegowinąNowacki / 26 czerwca 2026, 16:57
-


AktualnościZion Suzuki: Japonia zremisowała 1:1 ze Szwecją i awansowała do 1/16 finału Mundialu 2026Nowacki / 26 czerwca 2026, 16:38
-

AktualnościEkwador pokonał Niemcy 2:1 – prezydent Daniel Noboa ogłosił dzień wolny po awansie na MŚNowacki / 26 czerwca 2026, 16:16
-

AktualnościUrugwaj - Hiszpania przewidywane składy | 27.06.2026Nowacki / 26 czerwca 2026, 16:07





































