Skowronek: W meczu z Wisłą Płock nauczyliśmy się pokory

Artur Skowronek

wisla.krakow.pl

Wisła Kraków po pięciu zwycięstwach z rzędu, tym razem podzieliła się punktami że swoją imienniczką z Płocka (2:2). Goście gola na wagę jednego punktu zdobyli już w doliczonym czasie gry.

– Uważam, że bardzo dobrze wyszliśmy na to spotkanie i byliśmy perfekcyjnie nastawieni. Chcemy zrobić wszystko, by powtórzyć początek starcia w każdym kolejnym, ale już całym meczu. Dzisiaj nauczyliśmy się pokory, a ta nauka przyszła dla nas w 95. minucie. Dla nas ten remis jest ważny, chcemy rozwijać zarówno zespół, jak i indywidualności. Wszystko idzie w dobrą stronę, jednak musimy być cierpliwi i szanować każdy punkt – skomentował Artur Skowronek.

Dalsza część newsa pod materiałem wideo

Trener nie miał pretensji do swoich podopiecznych przyznając, iż doskonale zdają sobie sprawę z popełnionych błędów. -Nie mogę powiedzieć nic złego na temat zawodników, wiedzą, co zrobili źle, a w ich zachowaniu widziałem, że chcą walczyć. Chociaż po zejściu Kuby mogło się wydawać, że to jego brak zadecydował o końcowym wyniku, nie możemy uzależniać całego zespołu od jednego piłkarza. Jest on niezwykle ważnym elementem drużyny, jednak należy pamiętać, że w składzie mamy wielu bardzo dobrych zawodników  – podkreślił na koniec.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.