Skowronek: Od początku do końca pokazaliśmy charakter

Newspix / JAKUB GRUCA / FOKUSMEDIA.COM.PL / Na zdjęciu: Artur Skowronek

Biała Gwiazda po długiej czarnej serii w końcu przełamała się. Podopieczni Artura Skowronka pokonali Pogoń Szczecin 1:0 po golu Lukasa Klemenza. Sam szkoleniowiec zabrał głos po zakończeniu spotkania. 

“Myślę, że kluczowe hasło na dziś to “Wreszcie!”. Najważniejsze jest to, że przełamaliśmy się, że byliśmy absolutnie drużyną. Od początku do końca pokazaliśmy charakter, ludzie wygrywają w życiu dużo kiedy walczą, kiedy się nie poddają. Gratulacje dla piłkarzy, dla całego klubu, wszyscy przygotowywaliśmy ten zespół, aby mentalnie czuł się silny. Piłkarze nie byli sami na boisku, gratuluję im tego, kop mentalny trafił do szatni co może napędzić nas w następnych meczach.” – rozpoczął.

“Stały fragment, po którym padł gol jest najłatwiejszym w tym rodzaju rozegrań. Najważniejsze jest jednak myślenie, nastawienie pozytywne. Na pewno w sytuacjach trudnych, kiedy przeciwnik jest dużo przy piłce można tych stałych fragmentów szukać i przechylić to na swoją stronę w postaci zwycięstwa.” – dodał.

“Mamy czas, aby Kubę znowu postawić na nogi, absolutnie lider tej drużyny i tego klubu. Pokazał to dziś na boisku, najważniejsze, że nie był sam. Dokleiliśmy kolejnych i mu w tym wszystkim pomagali, bo Kuba meczu sam by nie wygrał, ale dał dużo inspiracji mentalnej na boisku.” – zakończył.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *