Runjaić: Wiele osób w tym mieście uszczęśliwiliśmy

Kosta Runjaić / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Drużyna Pogoni Szczecin uległa w Krakowie we wczorajszym meczu z Wisłą. Do całej sytuacji odniósł się na konferencji szkoleniowiec gości – Kosta Runjaić. 

“Gratuluję Wiśle Kraków zwycięstwa, zdobytych trzech punktów ważnych w walce o utrzymanie. Z wyniku oraz z tego jak pokazywaliśmy się w pierwszej połowie nie jestem zadowolony. Widziałem, że każdym kolejnym meczem seria bez wygranej Wisły kiedyś się skończy, co na pewno brzmi zwariowanie. To się dzisiaj stało i naszym pechem jest to, że to my musieliśmy grać z Wisłą. Nie mamy zamiar zmieniać niczego w naszej strategii, sami jesteśmy sobie winni, musimy sami spojrzeć sobie w lustro.” – rozpoczął.

“Został nam jeszcze jeden mecz przed naszą publicznością. Tak samo jak Wisła dzisiaj chcemy się pożegnać zwycięstwem z Koroną Kielce. Piłka pisze takie historie, to jest piękny futbol. Z pewnością nie jest to po raz pierwszy, że lider tabeli przegrywa z ostatnią drużyną, takie rzeczy jeszcze będą mieć miejsce.” – dodał.

“Pomimo tej porażki jestem wdzięczny za dwie rzeczy. Po pierwsze: jest to dla nas ważne doświadczenie, jakie mogliśmy zebrać. Drugą rzeczą jest to, że wiele osób w tym mieście uszczęśliwiliśmy. Co prawda nie było to naszym planem, ale nie zawsze plan w piłce nożnej się udaje. Życzę wszystkim fanom Wisły skutecznej walki w obronie przed spadkiem.” – zakończył.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi