Skoki narciarskie: Puchar Świata w Zakopanem transmisja tv i online – gdzie oglądać?

Tomislav Pinter / Shutterstock.com

Już w sobotę 14. stycznia i w niedzielę 15. stycznia rozgrywany będzie Puchar Świata w Zakopanem. Zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich będą transmitowane na żywo w telewizji oraz w internecie. Poniżej przedstawiamy szczegółowe informacje o tym gdzie będzie można oglądać transmisję w TV i transmisję online w Internecie.

Puchar Świata w Zakopanem – gdzie oglądać?

Transmisja telewizyjna z Pucharu Świata w Zakopanem będzie pokazywana przez kanały TVP1 i Eurosport 1. Zawody można też oglądać w internecie na platformach player.pl i WP Pilot.

  • Transmisja TV: TVP 1, Eurosport 1
  • Transmisja Online: Player.pl, WP Pilot

Puchar Świata w Zakopanem transmisja na żywo online

Transmisje z Pucharu Świata w skokach narciarskich udostępniane są również na platformie player.pl. Po zarejestrowaniu konta użytkownika w serwisie player.pl można opłacić dostęp do pakietu Eurosport Extra, dzięki któremu uzyskuje się dostęp do wszystkich transmisji sportowych pokazywanych przez Eurosport 1 i Eurosport 2. Miesięczna opłata za pakiet Eurosport Extra wynosi 20 zł, a roczna subskrypcja dostępna jest za 119 zł.

» Oglądaj transmisję na żywo w Player.pl

Puchar Świata w Zakopanem transmisja online za darmo

WP Pilot to platforma internetowa, która udostępnia kanał telewizyjny TVP1 w Internecie. Wszystkie transmisje pokazywane na tym kanale można oglądać bezpłatnie w WP Pilot. Jedyne co trzeba zrobić aby uzyskać dostęp do transmisji to rejestracja konta klienta. WP Pilot dostępny jest w formie serwisu internetowego oraz aplikacji na urządzenia mobilne Smart TV i odtwarzacze multimedialne.

Oglądaj transmisje w WP Pilot

Puchar Świata w Zakopanem stream za darmo

Stream online z sobotnich i niedzielnych zawodów Pucharu Świata w Zakopanem będzie też oferowany w Internecie na stronie sport tvp.pl oraz w aplikacji TVP Sport.

Ze wskazanej strony internetowej można korzystać w przeglądarkach na ekranach komputerów. Udostępniana jest również aplikacja TVP Sport, dzięki której stream online można uruchomić na urządzeniach mobilnych, telewizorach Smart TV i urządzeniach streamingowych.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.

x