Skoki narciarskie: Puchar Świata w Szczyrku 2024 transmisja – gdzie oglądać?

Tomislav Pinter / Shutterstock.com

Przed nami zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich w Szczyrku 2024. Harmonogram prezentuje się następująco: we wtorek (16 stycznia) odbędzie się trening o godzinie 16:00, a kwalifikacje o 18:00. Na środę (17 stycznia) zaplanowano konkurs indywidualny, który rozpocznie się o godz. 17:30. Przedstawiamy szczegółowe informacje o dostępnych opcjach transmisji tv i online z tych zawodów.

Gdzie oglądać Puchar Świata w Szczyrku 2024?

Transmisja zawodów Pucharu Świata w skokach narciarskich dostępna będzie na kanałach TVP 1, TVP oraz Eurosport 1. Dodatkowo, dostępna będzie transmisja online na stronie Sport.tvp.pl (trening, kwalifikacje, konkurs), WP Pilot (kwalifikacje i konkurs) oraz Player.pl (kwalifikacje i konkurs).

Puchar Świata w Szczyrku 2024 – transmisja w WP Pilot

Transmisję zawodów Pucharu Świata można oglądać w WP Pilot, po zarejestrowaniu konta użytkownika i wykupieniu pakietu Lajt z reklamami, który dostępny jest od 5,99 złotych za miesiąc – w tym pakiecie zawarty jest m.in. kanał TVP 1. Transmisję z zawodów Pucharu Świata w WP Pilot można oglądać poprzez stronę internetową (na komputerze) oraz aplikację (smartfony i tablety – Android, iOS, Huawei; telewizory i inne urządzenia – Android TV, LG WebOS, Samsung, Chromecast, Airplay, Fire TV).

» Oglądaj transmisję w WP PIlot

Puchar Świata w Szczyrku 2024 – transmisja w Player.pl

Aby obejrzeć zawody Pucharu Świata w Szczyrku na platformie Player.pl należy wykupić pakiet “Eurosport Extra” za 30 zł za miesiąc. Do dyspozycji użytkowników jest strona internetowa oraz aplikacja, dzięki którym można oglądać transmisje na komputerach, urządzeniach mobilnych, telewizorach smart tv i innych urządzeniach (smartfony i tablety – iOS, Android; telewizory i inne urządzenia – Samsung, LG, Android TV, Google TV, Chromecast, Apple TV, Fire TV, konsole do gier: Playstation 4 i Xbox (Series X, Series S, One, One S, One X).

» Oglądaj skoki narciarskie w Player.pl

Puchar Świata w Szczyrku 2024 – transmisja w TVP

Transmisję można też oglądać za darmo na stronie internetowej sport.tvp.pl. Ponadto, dostępna jest też aplikacja TVP Sport, w której również dostępna jest darmowa transmisja. Strona internetowa sport.tvp.pl przeznaczona jest dla komputerów. W aplikacji TVP Sport można natomiast oglądać transmisję na smartfonach i tabletach (Android, iOS), telewizorach smart tv i innych urządzeniach (Android TV, Chromecast, Samsung Tizen, LG WebOS).

Puchar Świata w Szczyrku 2024 – oferta na żywo w Fortunie

U bukmachera Fortuna można typować zakłady na zawody Pucharu Świata. Fortuna daje dla nowych klientów pakiet powitalny o łącznej wartości 330 zł, w tym 20 zł za samą rejestrację, 10 zł za pierwszy depozyt oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 300 zł.

Dla zarejestrowanych użytkowników dostępna jest też usługa Fortuna TV, w której można oglądać wybrane transmisje sportowe na żywo, w tym m.in. mecze La Liga, Serie A, Bundesligi i Ligue 1. Załóż już teraz konto w Fortunie klikając w podany poniżej link.

» Oferta NA ŻYWO na eFortuna.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.