Skandaliczny pomysł władz La Liga dotyczący El Clasico!

Twitter FC Barcelona

Na szalony i dość niedorzeczny pomysł wpadli działacze La Liga Santander. Zaległy mecz Barcelony z Realem Madryt miałby odbyć się we wczesnych godzinach popołudniowych. 

Przedstawiciele La Liga wyszli z pomysłem, aby zaległe El Clasico odbyło się w środę 18. grudnia o godzinie 13.00! Jest to absurdalna decyzja zarówno dla kibiców obu zespołów jak i dla przedstawicieli klubów. Blaugrana, Królewscy oraz RFEF dążą to tego, aby ten jakże ważny mecz w kontekście dalszej walki i mistrzostwo kraju odbył się w wieczorem. La Liga zaś chce promować swój futbol w Azji, a godzina 13.00 byłaby dla nich najlepsza.

To kolejny szalony pomysł z proponowaniem rozgrywania meczów o nielogicznych porach. W poprzednim sezonie mecz Genoa – Milan został rozegrany w poniedziałek o 15.00! Sobota, niedziela z tą godziną to byłby dobry pomysł, ale poniedziałek, gdzie wszyscy idą, bądź wracają z pracy/szkoły?! Innych przykładów daleko też nie trzeba szukać. Wystarczy przypomnieć El Clasico z przed dwóch lat, gdzie w okresie przedświątecznym mecz odbył się również o 13.00 z myślą o kibicach z Azji. W tym roku szykuje się niemała powtórka z rozrywki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *