Raheem Sterling ukarany. Nie zagra z Czarnogórą

Sky Sports

Raheem Sterling został wykluczony z kadry reprezentacji Anglii na mecz z Czarnogórą. 24-letni skrzydłowy został odsunięty od składu po tym, jak starł się na treningu z Joe Gomezem.

Angielskie media informują, że do konfliktu między piłkarzami doszło już wcześniej – gdy piłkarze, przyjeżdżając do hotelu podali sobie ręce. Doszło do nieprzyjemnej wymiany słów, która przerodziła się w starcie fizyczne. Niedługo potem podczas treningu, zawodnicy znów musieli być rozdzielani przez swoich kolegów z drużyny.

Gareth Southgate nie wahał się ani chwili i podjął zdecydowanie kroki. Jego bezpośrednią decyzją Raheem Sterling został odsunięty od składu Anglików na mecz z Czarnogórą. Czołowy piłkarz angielskiej reprezentacji pozostanie jednak na zgrupowaniu i być może będzie miał okazję wystąpić przeciwko Kosowu.

Jednym z największych wyzwań dla nas jest rozdzielenie rywalizacji klubowej od kadry narodowej. Niestety emocje po wczorajszym meczu wciąż pozostają żywe. Moim zdaniem podjęliśmy właściwą akcję. Decyzja zapadła w porozumieniu z całym składem. Teraz ważnym jest, byśmy skoncentrowali się na czwartkowym wieczorze – skomentował sytuację Gareth Southgate.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *