Skandaliczne zachowanie kibiców Senegalu. Piłkarze Egiptu oślepiani laserami

thisisanfield.com


Senegal awansował na mistrzostwa świata kosztem Egiptu. Skandalem było oślepianie laserami piłkarzy gości, w tym Mohameda Salaha przy wykonywaniu serii rzutów karnych.

Losowanie fazy grupowej już w najbliższy piątek. Z afrykańskiego kontynentu awans uzyskało pięć reprezentacji – Ghana, Senegal, Tunezja, Maroko i Kamerun. Do wyłonienia zwycięzcy w parze Senegal – Egipt potrzebny był konkurs jedenastek, z których zwycięsko wyszli gospodarze. Egipcjanie zmarnowali trzy rzuty karne, a złą serię rozpoczął Mohamed Salah.

Kibice Senegalu postanowili nie zachowywać się fair play i oślepiali egipskich zawodników. Zwłaszcza kuriozalnie wyglądała twarz Salaha, pokryta niemal w całości zielonym kolorem. Piłkarz Liverpoolu nie zdołał trafić w światło bramki.

Miejscowi rzucali w stronę Egipcjan różne przedmioty, jak również kamienie. Salah opuszczał murawę w asyście ochroniarzy, którzy pilnowali jego zdrowie. Nie brakuje głosów, by mocno ukarać federację Senegalu, gdzie nie zachowano wymaganego bezpieczeństwa.


1 thought on “Skandaliczne zachowanie kibiców Senegalu. Piłkarze Egiptu oślepiani laserami

  1. Zachowanie polskich pikników na Śląskim skandujących” ruska ku…a” oczywiście skandaliczne nie było.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.