Skandal z udziałem piłkarza Ligue 1
Do niecodziennego zdarzenia doszło ostatnio we Francji. Jak donoszą tamtejsze media, piłkarz SCO Angers został zatrzymany przez policję.
Zawodnik w poniedziałek podpisał nową umowę ze swoim klubem. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że następnego dnia został zatrzymany przez policję. Powód zatrzymania jest bardzo nietypowy.
Jak się okazało, Algierczyk... masturbował się pod oknem swojej sąsiadki. Po interwencji policji trafił do aresztu, gdzie po przesłuchaniu przyznał się do winy. Za swój wybryk zostanie ukarany grzywną. Należy jeszcze poczekać na reakcję klubu. Czy także czeka go kara finansowa? El Melali w tym sezonie łącznie zagrał w 11 spotkaniach dla SCO Angers. Zdobył w nich 5 bramek.
-

AktualnościGórnik Zabrze - Fenerbahce wyjściowe składy. Znamy podstawowe jedenastki (29.07.2026)


















Michał Bosak / 29 lipca 2026, 19:29
-


AktualnościZnamy wyjściowe składy na mecz Lech Poznań - Aarhus (29.07.2026)


















Michał Bosak / 29 lipca 2026, 18:29
-


AktualnościReal Madryt przekroczył barierę 1,2 mld euro przychodów operacyjnych – historyczny rekord klubu


















Michał Bosak / 29 lipca 2026, 16:03
-


AktualnościJavier Tebas ostro skrytykował Gianniego Infantina po Mundialu 2026


















Michał Bosak / 29 lipca 2026, 15:22
-

AktualnościChelsea chce się pozbyć Nicolasa Jacksona – Aston Villa prowadzi rozmowy


















Michał Bosak / 29 lipca 2026, 14:57
-

AktualnościJoško Gvardiol przedłużył kontrakt z Manchester City do 2031 roku


















Michał Bosak / 29 lipca 2026, 14:25
































