Sevilla rozbita, Krychowiak oszczędzany na finał LE

W meczu 37 kolejki Primera Division, Sevilla uległa u siebie Granadzie aż 1:4. Grzegorz Krychowiak nie był nawet w kadrze meczowej.

Mecz bardzo dobrze zaczął się dla gospodarzy, którzy jednak nie wykorzystywali sytuacji. A jak wiadomo niewykorzystane sytuacje się mszczą i tak było też w tym przypadku. Cuenca w doliczonym czasie pierwszej połowy strzelił na 1:0 dla przyjezdnych. Po przerwie nie brakowało emocji, a do wyrównania doprowadził Gonzalez, który w tej samej minucie pojawił się na boisku. Następnie Granada rozpoczęła szturm na bramkę gospodarzy, czego efektem były 3 bramki w niecałe 10 minut. Trener Unai Emery postanowił nie wystawiać Grzegorza Krychowiaka w tym spotkaniu. Polak, który stanowi ważne ogniwo w zespole klubu z Andaluzji, jest oszczędzany na finał LE, który odbędzie się 18 maja w Bazylei.

Sevilla vs Granada 1:4 (0:1)