Grzegorz Krychowiak spadł z ligi. Zmieni klub

abhafc.sa

Abha Club, drużyna, w której występuje Grzegorz Krychowiak, w ostatniej kolejce przegrała z Al-Hazm i spadła z ligi. To może przesądzić o losach byłego reprezentanta Polski.

Do pozostania na najwyższym szczeblu rozgrywkowym Abha Club potrzebowało zwycięstwa nad zdegradowanym Al-Hazm. Niestety dla piłkarzy i sympatyków Przywódców południa, to Al-Hazem cieszył się z wygranej. Mało tego, Krychowiak zmarnował rzut karny w doliczonym czasie gry drugiej połowy. Prawdopodobnie jedenastka ta nic by nie dała, bo remis nie urządzał Abhy.

WP Sportowe Fakty, a dokładnie Piotr Koźmiński, informuje, że pomocnik w związku ze spadkiem opuści klub. Nie wiadomo jednak, gdzie zakotwiczy. Nie wyklucza wariantu, w którym wróci do Polski, jednak to mało prawdopodobne. Mimo wszystko 34-latek nie będzie latem narzekał na brak ofert.

Krychowiak gra w Arabii Saudyjskiej od roku. W minionej kampanii Saudi Pro League był kluczowym zawodnikiem Abha Club. W 33 meczach strzelił dziewięć goli i zaliczył jedną asystę.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.