SerieA: Inter wywozi komplet punktów z Udinese

inter.it

W pierwszym niedzielnym spotkaniu 19. kolejki włoskiej serie A Udinese Calcio przegrało na własnym stadionie z Interem Mediolan 1:2, mimo prowadzenia.

Pierwsi z bramki cieszyli się gospodarze. W siedemnastej minucie kibiców zgromadzonych na Dacia Arena ucieszył czeski pomocnik Jakub Jankto. Dla 20-latka była to premierowe trafienie w tym sezonie. W drugiej minucie doliczonego czasu gry do pierwszej połowy wyrównującego gola strzelił Ivan Perisic. 20-latek na trzy minuty końcem meczu ustalił wynik spotkania. Dla chorwackiego pomocnika była to piata i szósta bramka w sezonie.

W następnej serii spotkań Udine podejmie AS Romę, a Inter, który wygrał czwarte spotkanie z rzędu zagra na własnym stadionie z Chievo.

8.01.2017, godz. 12:30 Udinese Calcio – Inter Mediolan (1:1)