Serie A: Zwycięstwo beniaminka, Stępiński tym razem bez gola

Stępiński

Mariusz Stępiński / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

W meczu 19. kolejki włoskiej Serie A, piłkarze Hellas Verona przed własną publicznością pokonali Genoę 2:1 mimo, że do przerwy przegrywali.

Wynik meczu na cztery minuty przed przerwą otworzył Paragwajczyk Antonio Sanabria, dla którego było to drugie ligowe trafienie. Dziesięć minut po zmianie stron z rzutu karnego wyrównał Valerio Verre. Dzięki temu 26-letni napastnik ma już trzy bramki i razem z Samuelem Di Carmine jest najskuteczniejszym strzelcem zespołu. Wynik meczu w sześćdziesiątej piątej minucie ustalił Mattia Zaccagni, dla którego było to premierowy gol.

W czwartej minucie doliczonego czasu gry na boisku pojawił się Paweł Dawidowicz, a drugi z Polaków w ekipie gospodarzy Mariusz Stępiński spędził mecz na ławce dla rezerwowych. Jest to bardzo zaskakujące, ponieważ 24-latek w dwóch poprzednich meczach zdobywał gole. W następnej serii spotkań Verona zagra w Bolonii, a Genoa podejmie AS Romę.

12.01.2020, godz. 18:00 Hellas Verona – Genoa CFC 2:1 (0:1)