Serie A: Męczarnie Interu

Brozović

inter.it

Inter Mediolan wygrał 2:1 z Benevento Calcio i notuje szóste zwycięstwo w siódmym meczu ligi Włoskiej.

Inter na pierwszą bramkę czekał do 19. minuty, Candreva dośrodkował w pole karne do Brozovića, a Chorwat strzałem z głowy pokonał Beleca. Inter zasłużenie wyszedł na prowadzenie, goście mogli sobie jedynie pozwolić na kontrataki. Chwilę później Inter podwyższył prowadzenie za sprawą Brozovića, który kapitalnym strzałem z rzutu wolnego strzelił swojego drugiego gola w tym spotkaniu. Benevento pierwszą dogodną okazję mieli w 25. minucie, D’Alessandro odbił poprzeczkę. Jednak Włoch zdobył swoją bramkę w tym spotkaniu po kontrataku w 42. minucie. D’Alessandro dostał piłkę od Iemmello i strzałem przy krótkim słupku strzelił kontaktową bramkę.

W drugiej połowie ku zdumieniu kibiców na San Siro Benevento byli bliscy wyrównania. Strzał z głowy D’Alessandro z linii bramkowej wybił Handanović. Na pierwszy celny strzał Inter czekał do 79. minuty ! Strzał Perisića z trudem obronił Belec. Inter po męczarniach wygrywa 2:1 z beniaminkiem Serie A.