Serie A: Juventus powrócił na fotel lidera

Daily post Nigeria

Juventus Turyn pokonał 3:1 Udinese w meczu 16. kolejki włoskiej Serie A i powrócił na pierwsze miejsce w tabeli. W ekipie Starej Damy zabrakło kontuzjowanego Wojciecha Szczęsnego.

Dwie bramki dla gospodarzy strzelił Cristiano Ronaldo, dla którego był to czwarty mecz z rzędu z bramką. Juve już w pierwszej połowie rozstrzygnęło wynik spotkanie, gdzie na tablicy widniał wynik 3:0. Goście honorowe trafienie zdobyli w czwartej minucie doliczonego czasu gry. W następnej koleje Biało-czarni zagrają na wyjeździe z Sampdorią. Z kolei klub Łukasza Teodorczyka, który dzisiaj cały mecz przesiedział na ławce rezerwowych podejmie rewelację rozgrywek, Cagliari Calcio.

15.12.2019, godz. 15:00 Juventus – Udinese 3:1 (3:0)