Serie A: Dziewięć goli na zakończenie dnia

Parma przegrała u siebie z Milanem 4:5 w ostatnim niedzielnym meczu drugiej kolejki Serie A.

Najlepszym zawodnikiem na boisku był Francuz w szeregach gości, Jeremy Menez, który zdobył dwie bramki.

Obie drużyny kończyły spotkanie w osłabieniu. Goście maja na swoim koncie sześć punktów, gospodarze ponieśli drugą porażkę.

Parma FC 4-5 AC Milan
Antonio Cassano 27, Felipe 51, Alessandro Lucarelli 73, Mattia De Sciglio 89 (s) – Giacomo Bonaventura 25, Keisuke Honda 37, Jérémy Ménez 45 (k), 79, Nigel de Jong 68

Parma: 83. Antonio Mirante – 13. Stefan Ristovski, 6. Alessandro Lucarelli, 19. Felipe, 11. Paolo De Ceglie – 30. Afriyie Acquah, 21. Francesco Lodi, 80. Cristóbal Jorquera (73, 88. Massimo Coda) – 5. Abdelkader Ghezzal (65, 17. Raffaele Palladino), 99. Antonio Cassano, 10. Ishak Belfodil (79, 20. Soufiane Bidaoui).

Milan: 23. Diego López – 20. Ignazio Abate, 33. Alex (62, 17. Cristián Zapata), 25. Daniele Bonera, 2. Mattia De Sciglio – 16. Andrea Poli, 34. Nigel de Jong, 4. Sulley Muntari – 10. Keisuke Honda (62, 13. Adil Rami), 7. Jérémy Ménez (86, 19. M’Baye Niang), 28. Giacomo Bonaventura.

żółta kartka: Felipe, Lucarelli, De Ceglie, Acquah – Bonera, De Jong.
czerwone kartki: Felipe (77. minuta, za dwie żółte) – Daniele Bonera (58. minuta, za dwie żółte).
sędziował: Davide Massa.