Sergio Ramos może przejść do Juventusu Turyn?

Sergio Ramos

twitter.com

Kontrakt 34-latka z Realem Madryt wygasa wraz z końcem czerwca. Ramos nie doszedł jeszcze do porozumienia z klubem w sprawie przedłużenia umowy.

Sergio Ramos przez wielu jest kojarzony z Realem Madryt. Dla Madrytczyków jest ostoją, kapitanem a przede wszystkim Madridistą. Nic w tym dziwnego, w końcu zawodnik w stolicy Hiszpanii jest już od piętnastu lat, kiedy w 2005 roku zamienił Sewillę na zespół Królewskich. Mimo swojego wieku wciąż jest kluczową postacią w klubie, jednak nie wiadomo, czy przedłuży umowę z aktualnym mistrzem Hiszpanii.

Według hiszpańskiego programu El Chiringuito, sprowadzeniem Hiszpana jest zainteresowany aktualny mistrz Włoch, Juventus Turyn. Stara Dama rozpoczęła negocjacje z zawodnikiem, który przyszłego lata mógłby zasilić szeregi klubu za darmo. Gdyby Ramos zgodził się na przejście do Włoch, stałby się partnerem Mathijsa De Ligta. Dla 20-latka byłaby to znakomita szansa na doszkolenie się jako obrońca.

Droga do tego aby zawodnik odszedł do Turynu jest jeszcze daleka. Gdyby jednak tak się stało, byłby to kolejny hit transferowy na linii Juventus – Real Madryt. W 2018 roku na taki ruch zdecydował się Cristiano Ronaldo. Oprócz Juve, zainteresowanie wykazuje również Paris Saint-Germain. W Paryskim klubie Ramos również byłby liderem defensywy.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.