Sensacyjny wynik Polaków! Rewanż już niedługo!

Reprezentacja Polski w Futsalu zremisowała w pierwszym meczu eliminacji do Mistrzostw Europy z Portugalią 2:2 i co dość sensacyjne, może odczuwać po tym spotkaniu niedosyt. Pozbyć się go może już 3 lutego, kiedy to w Łodzi dojdzie do rewanżu obu drużyn.

Przed pierwszym gwizdkiem prawdopodobnie każdy brałby taki wynik w ciemno. Zremisować z aktualnymi mistrzami Europy? Pragnął chyba każdy. A co dopiero wygrać…

A jednak… Zawodnicy Błażeja Korczyńskiego na sześć minut przed końcową syreną po trafieniach Arkadiusza Szypczyńskiego i Mikołaja Zastawnika prowadzili z aktualnymi mistrzami Europy 2:0 i od wygranej dzieliło ich już naprawdę bardzo niewiele.

Wtedy jednak na wycofanie bramkarza zdecydował się Jorge Braza, który niedawno został wybrany najlepszym trenerem na świecie. I jak się okazało, jego manewr był skuteczny. Portugalczycy zepchnęli naszych do defensywy, a następnie w niecałą minutę zaaplikowali im dwie bramki, doprowadzając tym samym do remisu.

Polacy nie mają się zatem czego wstydzić. Otworzyli te eliminacje w wielkim stylu, a dodatkowo swój wynik mogą poprawić już niedługo. 3 lutego w łódzkiej Atlas Arenie Biało-Czerwoni podejmą Portugalczyków w spotkaniu rewanżowym. Początek spotkania o godzinie 16.00 w TVP Sport.