Sébastien Haller powołany do nowej reprezentacji

Sébastien Haller znalazł się na liście zawodników powołanych na listopadowe mecze reprezentacji Wybrzeża Kości Słoniowej.

Napastnik urodził się na terenie Francji, w miejscowości Ris-Orangis. Reprezentował każdą sekcję młodzieżową Les Bleus. Jednak jego kariera z trójkolorową flagą na piersi zakończyła się właśnie na U21. Do tej pory Haller nie zadebiutował w dorosłej reprezentacji Francji i prawdopodobnie już się to nie stanie.

Zawodnik otrzymał właśnie powołanie do reprezentacji Wybrzeża Kości Słoniowej, która chce wykorzystać fakt, że matka Hallera jest Iworyjką. Ten fakt otwiera piłkarzowi furtkę do regularnej reprezentacyjnej gry.

Sébastien Haller jest obecnie piłkarzem West Hamu. W obecnym sezonie jego forma sprawiała, że trener zespołu z Londynu wolał dawać szanse jego konkurentom. Nawet gdy strzelił bramkę tuż po wejściu z ławki w wygranym meczu z Wolves, to w następnym meczu był kompletnie nie groźny dla przeciwnika.


Sprawdź również inne informacje o Mistrzostwach Świata 2022, wśród których dostępne są m.in. aktualności MŚ 2022, informacje o tym gdzie oglądać poszczególne mecze, które prezentujemy w dziale transmisje MŚ 2022, a także typy na MŚ 2022 i szczegóły o obstawianiu MŚ 2022.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.